👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مقاله مدیریت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مقاله مدیریت

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 41 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

Formal & Informal

Organizations

مقدمه

ارتباطات سازمانی هرچند رشته‌ای نسبتاً نو در پهنۀ علوم انسانی است، اما به سرعت رشد یافته و نظر بسیاری از متفکران علوم رفتاری و سازمانی را به خود جلب کرده است تا جایی که بسیاری از دشوار ی ‌ های سازمانی را تحلیل و برای آنها راه حل ‌ های مناسب یافته است. برخی از متفکران ارتباطات سازمانی که در سالهای اخیر به عنوان مشاور مدیریت به یافتن نارسایی های سازمان مورد مطالعه خود پرداخته ‌ اند، بر این اعتقادند که بسیاری از مسایل و مشکلات حاکم بر سازمان از بافت نادرست ارتباطی و عدم توجه به ظرایف ارتباطات سازمانی بوده است و اگر مدیران بر این امور واقف بودند چه بسا با اثربخشی بهتر و بیشتربه اهداف مورد نظر نایل می آمدند.

مطالعات اولیه

از جمله کارهای کلاسیک در پهنۀ مدیریت که به ارتباطات سازمانی پرداخته، Howthorne studies است که در سال 1931 Fritz Roethliesberger و William Dikson انجام گرفته بود منتشر و در آن به مواردی اشاره کردند که به Informal communication در داخل سازمان پرداخته و مدیران را تشویق به بهره ‌ گیری از این نوع ارتباط نموده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت در مورد Cognitive Behavioral Therapy for Children and Adolescents with Anxiety Disorders تحقیق در مورد تعمیر و نگهداری ساختمان تحقیق رهبري وهدايت كلاس پاورپوینت در مورد بهداشت مواد غذايي پاورپوینت در مورد بدیع(رشته ادبیات و زبان فارسی)