👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش كارآموزي بتن شركت نگارين سازه

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش كارآموزي بتن شركت نگارين سازه

گزارش كارآموزي بتن شركت نگارين سازه دارای 65 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش

مقدمه

يكي از اهداف اساسي و بسيار مهم سياستگذاران ايجاد ارتباط منطقي و هماهنگ صنعت و محيط كار با دانشگاه و دانشجو مي با شد كه هم در شكوفائي ورشد صنايع موثر بوده و هم دانشجويان را از يادگيري دروس تئوري محظ رهايي داده و علم آنها را كاربردي تر كرده و باعث مي شود آن را در عرصه عمل ، آزموده و به مشكلات و نا بسامانيهاي علمي و عملي محيط كار آشنا شده و سرمايه وقت خويش را در جهت رفع آنها مصرف نمايند ، كه براي جامعه در حال توسعه ما از ضروريات مي با شد .

با اين مقدمه شايد اهميت و جايگاه درس دو واحدي كارآموزي براي ما روشنتر شده و با نگاهي ديگر به آن بپردازيم .

ميزان رضايت دانشجو از اين دوره

اين دوره بسيار مفيد و براي دانشجوحاعز اهميت مي باشد وهدف آشنايي با محيط كارگاهي ، كسب تجربه ، ايجاد و درك روابط بين مفاهيم و اندوخته هاي تئوري با روشها و كاربردهاي عملي و اجرايي ، ايجاد ارتباط با محيط كار و تعيين ميزان كاربرد تئوري در عمل بوده است.

فصل اول

( آشنايي كلي با مكان كارآموزي )

معرفي شركت

شركت نگارين سازه پاسارگاد واقع در شيراز چهارراه سينما سعدي ساختمان اسكندري طبقه سوم كه در تاريخ 1380 شروع به كار كرده و اصول كار اين شركت انجام پروژه ساختمان سازي مي باشد .

فصل دوم

( ارزيابي بخشهاي مرتبط با رشته علمي كارآموزي )

تشريح كلي از نحوة كار، وظايف و مسئوليت‌هاي كارآموزي در محل كارآموزي و ارائه ليستي از عناوين كارهاي انجام شده توسط دانشجو:

وظايف انجام شده در شركت نگارين سازه پاسارگاد به شرح زير مي باشد.

1- آشنايي با ساختمان سازي

2- آشنايي با ساختمان بتني

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت پیام های اخلاقی کربلا پاورپوینت درباره Morphological Analysis تجزیه و تحلیل مورفولوژیکی اصطلاح کندل برای نمودارهای قیمت در معاملات بازار سهام و ارز تحقیق فراهویت در معماری تحقیق پدیده تراوش سد