👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت دستگاه های حفر تونل TBM

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت دستگاه های حفر تونل TBM

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت دستگاه های حفر تونل TBM

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 13

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

فهرست مطالب:

قسمتی از متن

تاریخچه حفاری

احتمالا اولین تونل‌ها در عصر حجر برای توسعه خانه‌ها با انجام حفریات توسط ساکنان شروع شد . این امر نشانگر این است که آنها در تلاشهایشان جهت ایجاد حفریات به دنبال راهی برای بهبود شرایط زندگی خود بوده اند. پیش از تمدن روم باستان ، در مصر ، یونان ، هند و خاور دور و ایتالیای شمالی ، تماما تکنیکهای تونلسازی دستی مورد استفاده قرار می‌گرفت که در اغلب آنها نیز از فرایندهای مرتبط با آتش برای حفر تونل های نظامی ، انتقال آب و مقبره‌ها کمک گرفته شده است. در ایران نیز از چند هزار سال پیش، به منظور استفاده از آبهای زیر زمینی تونل هایی موسوم به قنات حفر شده است که طول بعضی از آنها به 70 کیلومتر و یا بیشتر نیز می‌رسد.

آشنایی با سیستم

طبقه بندي تونل ها:

1- تونل هاي حمل و نقل

2- تونل هاي صنعتي

3- تونل هاي معدني

تفاوت تونل هاي حمل و نقل و تونل هاي معدني:

تونل هاي معدني پس از استخراج معدن بصورت متروكه رها مي شدند ولي تونل هاي حمل و نقل سازه هايي دائمي هستند و براي استفاده طولاني مدت طراحي مي شوند.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت تحلیل شغل و طبقه بندی مشاغل دانلود پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا درس هجدهم مطالعات اجتماعی پایه هشتم دانلود پاورپوینت جمع و تفریق اعشاری ریاضی پایه چهارم دبستان پاورپوینت خبر نویسی پاورپوینت درس ششم فارسی هشتم مبحث آداب نیکان