👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت همسر آزاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت همسر آزاری

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت همسر آزاری

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 87

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

مقدمه

ازدواج به عنوان مهمترين و عالي‌ترين رسم اجتماعي،‌ براي دستيابي به نيازهاي عاطفي افراد بزرگسال،‌ همواره مورد تأئيد بوده است. ازدواج رابطه‌اي انساني، پيچيده و ظريف مي‌باشد كه از ويژگي‌هاي خاص برخوردار است.شواهد بسيار واضحي وجود دارد كه زوجها در جامعه معاصر ما مشكلات شديد و فراگيري را در هنگام برقراري و حفظ روابط عاشقانه صميمي تجربه مي‌كنند. يكي از اين مشكلات همسرآزاري است.

همسرآزاري از آسيبهاي اجتماعي پنهان است كه معمولاً در محيط بستة خانه شكل مي‌گيرد و سبب عدم اطمينان و ازهم گسيختگي كانون خانواده مي‌شود قربانيان اصلي خشونت در محيط خانواده در مرحله نخست،‌ زنان و پس از آن كودكان و سرانجام مردان هستند.

همسرآزادي معضلي است كه در قرون اخير بيش از هر زمان ديگر در جوامع مورد توجه قرار گرفته است و شايد بهترين دليل براي توجه به اين امر،‌مطرح شدن مسأله حقوق زنان و آگاهي اين قشر از حقوق و مزاياي خود در برابر همسرانشان است.

اين كه هنوز در قرن 21 پشت ديوارخانه‌ها،‌ خشونتي اين چنيني جريان دارد كه تنها بخش كوچكي از آن بيرون از پرده مي‌افتد،موضوعي است كه مي‌تواند از ديدگاههاي گوناگون مورد بررسي قرار گيرد.

و...

👇محصولات تصادفی👇

مدیریت حافظه چیست؟ رساله و مطالعات معماری طراحی مجموعه جهانگردی و گردشگری پاورپوینت مدیریت عمومی دانلود پاورپوینت زندگینامه ورنر هایزنبرگ پاورپوینت در مورد عفونت بیمارستانی 2