👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت علایم ایمنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت علایم ایمنی

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت علایم ایمنی

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 25

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

نگرش های زیادی به منظور کنترل خطرات وجود دارد که معمولا از لحاظ سلسله مراتب به صورت زیر تقسیم بندی می شوند:(ایمیلیا و ربلو 2005)

الف) طراحی ایمن: تا جایی که ممکن است محصولات باید طوری طراحی شوند که ریسک آسیب به استفاده کننده در آنها کمترین باشد.

ب) حفاظ گذاری ایمن: جلوگیری از مواجهه ی استفاده کننده به منطقه ی خطر.

ج) اطلاع رسانی ایمن: هشدارهایی که به منظور اطلاع رسانی به استفاده کننده در مورد خطرات بالقوه داده می شود. علایم ایمنی ((Safety Signs به عنوان وسیله ای برای اطلاع رسانی ایمن، جایگاه مهمی در صنایع و اماکن دیگر دارد که تعریف آن را در اسلاید بعد خواهیم آورد.

تعریف علامت ایمنی

علامت ایمنی (Safety Sign): علامتی که یک پیام ایمنی کلی را بیان کند . این پیام ایمنی خاص ، متشکل از یک نماد گرافیکی ، یک شکل هندسی و رنگهای ایمنی خاصی می باشد . (ISO 17724)

ممکن است ناحیه ای حاوی نوشته نیز به علامت ایمنی اضافه شود که به این ناحیه ی اضافه شده ، ناحیه ی نوشته ی توضیحی (Supplementary Text Panel) گویند . (ISO 17724:2003)

این نوشته در حقیقت، توضیحی تکمیلی است که مفهوم نماد گرافیکی را به شکل نوشتاری بیان می کند و در واقع نوشته ای است که به بیننده کمک می کند تا پیام ایمنی یک علامت ایمنی را بهتر درک کند ( بیان نویسنده )

و...

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت ایمنی برق دانلود پاورپوینت بازارهای ایرانی proteinuria نمونه پروپوزال رشته جغرافیا اقليم شناسي در برنامه ريزي محيطي پاورپوینت در مورد دیود